Nem Emici Yedek Tablet


Online Satış Noktaları İçin Tıklayın

Günümüzde konutların izolasyonun çok iyi olması (camlarda PVC doğrama ve binada mantolama sayesinde) içerdeki nemin dışarı çıkmasını engellemektedir. Mutfak ve banyodaki kullanımdan dolayı (yemek pişirmek, duş almak, çamaşır kurutmak gibi) evin içinde yüksek miktarda nem oluşur. Çok fazla nem evinize zarar verir. Duvarlarda terleme ve kararma yapar. Küf ve bayat koku oluşumuna neden olur. Ahşaba zarar verir, duvar kağıtlarında açma yapar. Çok daha önemlisi sizin ve ailenizin sağlığı bozulabilir. Nem, soğuk algınlığına karşı sizi daha hassas yapar. Astım ve artrit gibi hastalıkların semptomlarını arttırır.

Polisil Nem Emici havadaki nemi dengeler. Etkin bir şekilde rutubet, nem ve küf kokusu ile mücadele eder. Az ya da hiç havalandırılmayan mekanlarda havadaki nemi azaltarak, nemden etkilenen eşya ve makinelerinizi korur. Havalandırmanın az ya da yetersiz olduğu yerlerde havada oluşan fazla nemi sağlıklı bir seviyeye indirir. Nemi emer ve plastik kap içinde toplar. Küf, mantar, rutubet, nem ve koku oluşumunu engeller. Kullanımı kolaydır.

Nasıl Kullanılır?
Polisil Nem Emici, 35 m2’e kadar olan alanlar için uygundur. Ömrü ortamdaki nemin yoğunluğuna göre ortalama 1-2 aydır. Bu süreden sonra nem emici yedeği ile değiştirmeniz yeterli olacaktır. Polisil Nem Emicinin yedek tabletleri mevcuttur. İlk kullanımdan sonra biten tableti yedek tabletle değiştirerek plastik kutunun içine konarak yenilenir. Polisil Nem Emici kullanmaya başlamadan önce duvarlarınızda oluşmuş küf ve karartıları Polisil Küf Temizleyici ile temizleyin.